Klienci decydują się na współpracę z nami, i najczęściej zostają z nami na stałe ponieważ mamy inne podejście niż pozostałe firmy.

 

  1. Przez te 8 lat ciągle testujemy i doskonalimy nasz proces. Dzięki niemu w powtarzalny sposób dochodzimy do skutecznych rozwiązań. Jesteśmy w stanie przeprowadzić przez niego nawet firmy i zespoły projektowe bez większego doświadczenia w tworzeniu wizerunku.
  2. Klienci są zadowoleni z efektów gdyż od początku pracujemy z nimi blisko, tak żeby na każdym etapie towarzyszyło im uczucie pewności. Zawsze wiedzą co się dzieje i w jakim kierunku idziemy. Nie zamykamy się na miesiąc tworząc koncepty, na końcu robiąc wielką prezentację.
  3. Mamy wąską specjalizację w tworzeniu marek i odświeżaniu identyfikacji wizualnej. Skupiamy się tylko na tym co potrafimy najlepiej. Nie zajmujemy się strategicznymi zadaniami związanymi z marketingiem, promocją, zdobywaniem klientów, reklamą social media itd.
  4. Zapewniamy świeże spojrzenie gdyż celowo nie skupiamy się na wybranym segmencie czy rynku. Pomagamy zarówno firmom B2C jak B2B z bardzo różnych branż. To nasi klienci są ekspertami w swojej branży. Mają masę wiedzy i doświadczenia, którą się mocno wspieramy projektując skuteczne rozwiązanie.
  5. Tworzymy autentyczne marki. Chcemy żeby nasi klienci czuli się dobrze ze swoją identyfikacją wizualną. Zależy nam żeby pokazać ich prawdziwe oblicze, ich wartości, to co ich napędza i wyróżnia oraz to co sprawia, że osiągają sukcesy.
  6. Jesteśmy małą agencją z metodami i podejściem dużej.
  • Od początku działamy i myślimy strategicznie. Każde decyzja projektowa musi z czegoś wynikać. Tym czymś jest podłoże strategiczne marki oraz strategia komunikacji. To jak chcemy być postrzegani, czym się wyróżniamy, w jakim tonie się komunikujemy.
  • W trakcie realizacji badamy i testujemy efekty naszej pracy, żeby efekt końcowy był jak najlepszy. Choćby samo testowanie konceptów logo czy elementów identyfikacji na odbiorcach, jest świetnym narzędziem w ograniczeniu ryzyka, że pójdziemy w złym kierunku.
  • Każdy projekt ma dedykowany zespół. Najlepsze efekty oraz najwyższą jakość osiągamy gdy projektanci mogą się skupić na jednej rzeczy.

Tworzysz markę? Chcesz odświeżyć wizerunek firmy? 
Zobacz jak pomogliśmy innym   /   Umów się na konsultacje