Dlaczego my?

O tym co nas wyróżnia i dlaczego klienci wybierają właśnie nas

2 min czytania

Klienci decydują się na współpracę z nami, i najczęściej zostają z nami na stałe ponieważ mamy inne podejście niż pozostałe firmy.

  • Przez te 10 lat ciągle testujemy i doskonalimy nasz proces. Dzięki niemu w powtarzalny sposób dochodzimy do skutecznych rozwiązań. Jesteśmy w stanie przeprowadzić przez niego nawet firmy i zespoły projektowe bez większego doświadczenia w tworzeniu wizerunku.
  • Klienci są zadowoleni z efektów gdyż od początku pracujemy z nimi blisko, tak żeby na każdym etapie towarzyszyło im uczucie pewności. Zawsze wiedzą co się dzieje i w jakim kierunku idziemy. Nie zamykamy się na miesiąc tworząc koncepty, na końcu robiąc wielką prezentację.
  • Mamy wąską specjalizację w tworzeniu marek i odświeżaniu identyfikacji wizualnej. Skupiamy się tylko na tym co potrafimy najlepiej. Nie zajmujemy się strategicznymi zadaniami związanymi z marketingiem, promocją, zdobywaniem klientów, reklamą social media itd.
  • Zapewniamy świeże spojrzenie gdyż celowo nie skupiamy się na wybranym segmencie czy rynku. Pomagamy zarówno firmom B2C jak B2B z bardzo różnych branż. To nasi klienci są ekspertami w swojej branży. Mają masę wiedzy i doświadczenia, którą się mocno wspieramy projektując skuteczne rozwiązanie.
  • Tworzymy autentyczne marki. Chcemy żeby nasi klienci czuli się dobrze ze swoją identyfikacją wizualną. Zależy nam żeby pokazać ich prawdziwe oblicze, ich wartości, to co ich napędza i wyróżnia oraz to co sprawia, że osiągają sukcesy.
  • Jesteśmy małą agencją z metodami i podejściem dużej.
  • Od początku działamy i myślimy strategicznie. Każde decyzja projektowa musi z czegoś wynikać. Tym czymś jest podłoże strategiczne marki oraz strategia komunikacji. To jak chcemy być postrzegani, czym się wyróżniamy, w jakim tonie się komunikujemy.
  • W trakcie realizacji badamy i testujemy efekty naszej pracy, żeby efekt końcowy był jak najlepszy. Choćby samo testowanie konceptów logo czy elementów identyfikacji na odbiorcach, jest świetnym narzędziem w ograniczeniu ryzyka, że pójdziemy w złym kierunku.
  • Każdy projekt ma dedykowany zespół. Najlepsze efekty oraz najwyższą jakość osiągamy gdy projektanci mogą się skupić na jednej rzeczy.

Chcesz odświeżyć wizerunek?
Potrzebujesz systemu identyfikacji?

Jesteśmy agencją brandingową i właśnie w tych zadaniach najczęściej wspieramy klientów. Na stronie znajdziesz więcej poradników.

Jeśli w którymś momencie uznasz, że potrzebujesz pomocy, skonsultuj się z naszym strategiem.